Věrnostní karty CARTE

Revírní bratrská pokladna zdravotní pojišťovna zajistila pro své pojištěnce, ve spolupráci s firmou EFIN, s.r.o. věrnostní karty z programu CARTE. 

 

                      carte-nahled-lic-nahled1.jpg                 carte-nahled-rub-nahled1.jpg

 

Slevové karty s logem programu a RBP umožní držitelům využívat slevy až 30 % u více než 4.500 prodejců a poskytovatelů služeb v České a Slovenské republice. K umožnění nákupu na e-shopech slouží unikátní 13 místné číslo čárového kódu umístěné na rubu karty.

RBP bude tyto karty bezplatně rozdávat svým pojištěncům po dobu 3 let. Karty mají od doby vydání platnost 3 roky (karty vydané v roce 2016 do 31.12.2019).

 

Slevové karty jsou projevem poděkování RBP pojištěncům za jejich dosavadní důvěru.

Vybraní pojištěnci obdrží od RBP dopis s výzvou, aby se osobně dostavili k odběru těchto karet na kterékoliv kontaktní místo. Jejich návštěva bude zároveň využita k seznámení s nabídkou nových služeb, zejména možnosti elektronické komunikace prostřednictvím „MojeRBP“ a ke kontrole údajů v registru. Odstranění případných nedostatků v registru stejně jako pravidelné splácení zjištěného nedoplatku na pojistném je podmínkou předání karty.

 

Nabídkou k odběru karet budou postupně osloveni bezpříspěvkoví dárci krve, kteří darovali krev minimálně 10 x, celiaci a věrní pojištěnci, kteří jsou klienty pojišťovny od jejího založení. Jednotlivé kategorie pojištěnců s ohledem na velké množství distribuovaných karet budou postupně doplňovány.

Pokud někteří pojištěnci budou spadat do více kategorií, obdrží jen jednu kartu.

Pokud se v rodině sejdou např. dva dárci krve nebo dva věrní pojištěnci, obdrží kartu každý z nich.

 

Obecné informace ke kartovému programu, včetně aktuálního seznamu poskytovatelů slev, naleznete na letáku nebo webu dodavatele karet www.carte.cz.

 

Dodavatel karet ocení, pokud se zaevidujete k odběru novinek, rychle Vám tak zpřístupní uvedený seznam poskytovatelů slev, který bude neustále aktualizován a doplňován.

 

 

 

 

Protože máme zájem, aby nová služba byla z Vaší strany plně využívána, budeme vděčni za Vaše náměty a připomínky, pro něž zřizujeme i speciální e-mailovou adresu .  

 

Případné dotazy Vám rovněž zodpoví pracovníci uvedení v dopise nebo působící na našem kontaktním centru na telefonní lince 800 213 213.