Detašované pracoviště OKD Lokalita Darkov

21. srpna 2018, 09:18

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna (RBP) nově v rámci OKD zřizuje detašované pracoviště, které bude sloužit jak stávajícím klientům, tak i potenciálním zájemcům, kteří projeví zájem o přeregistraci do RBP. Fungovat začne od úterý 28. srpna v prvním patře správní budovy Dolu Darkov.


„Každé úterý a čtvrtek během ranní směny zaměstnanci OKD i dodavatelských organizací budou moci přímo na pracovišti konzultovat s RBP své dotazy, využívat a čerpat výhody a bonusy z preventivních programů, sjednat si cestovní pojištění nebo si budou moci vyřídit potřebné věci pro sebe a své rodinné příslušníky,“ říká personální ředitelka těžební firmy Radka Naňáková.

 

Hlavním důvodem vzniku detašovaného pracoviště je skutečnost, že téměř 85 procent zaměstnanců OKD jsou pojištěnci RPB, kterým by služby zdravotní pojišťovny mohly ušetřit spoustu času. Těžařská firma stála před 25 lety i u zrodu této v současnosti největší regionální zdravotní pojišťovny v České republice, která má asi 430 tisíc klientů.


„OKD je první firmou, ve které jsme detašované pracoviště pilotně zřídili. Pokud se potvrdí, že lidé o služby v našem detašovaném pracovišti projeví zájem, budeme je aplikovat i v dalších lokalitách OKD a postupně zavádět i v jiných firmách. V opačném případě provozní dobu přizpůsobíme reálným požadavkům našich klientů,“ upřesnil výkonný ředitel RBP Antonín Klimša. 

 

adresa:                       Stonavská 2179

                                    735 06 Karviná-Doly

telefon:                        731 692 176

e-mail:                         

provozní doba:            úterý               07.00 – 11.30  12.00 – 14.30

                                   čtvrtek             06.00 – 11.30  12.00 – 14.30

 

Ivo Čelechovský,

tiskový mluvčí RBP, zdravotní pojišťovny