Bonusový program

Bonusový program pro dárce krve

Jsem Váš nový pojištěnec a jsem čestným dárcem krve se 43 odběry, můžete mi sdělit zda mám nárok na nějaký nadstandard? Ludvík K.

 

Jako pojištěnec máte samozřejmě nárok na nadstandardy a ostatní výhody, jako každý pojištěnec.

Jako dárce krve s Vašimi 43 odběry máte nárok na vitamíny při každém odběru a na příspěvek ve výši 1.500 Kč za rok na úhradu

  • nákupu léčivých přípravků a doplňků stravy v lékárnách,
  • nákupu zdravotnických prostředků v lékárnách a prodejnách těchto prostředků,
  • očkování a ošetření nehrazeného ze zdravotního pojištění,
  • stomatologické péče nehrazené z veřejného zdravotního pojištění,
  • vícedenních ozdravných pobytů (v ČR a na Slovensku) u pojištěnců s více jak 40 odběry.

 

Ing. Antonín Polášek

02.01.2018

 

Ozdravné pobyty v ČR

Pěkný den, jsme ubytovací zařízení a nabízíme pobyty zaměřené pro děti. Proto by nás zajímalo, do jaké výše poskytujete na tyto pobyty příspěvky. Dále bychom Vás chtěli poprosit o bližší informace, jako např. co musí dítě udělat pro to, aby od Vás příspěvek dostalo apod. Popřípadě, jestli by jste byli tak ochotni a poslali nám kontakt na oddělení, které se tímto zabývá.  Vladimír K.

 

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna přispívá pouze na pobyty, které organizují školky a školy, mají ozdravný charakter a trvají nepřetržitě minimálně 5 dnů.

RBP pak uhradí část nákladů, a to do maximální výše 500 Kč. Potvrzení o zaplacení pobytu a jeho absolvování musí vydat příslušná školka nebo škola.

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna tedy tuzemské ozdravné pobyty neorganizuje, pouze proplácí účastnický poplatek.

 

Mgr. Daniela Kulhánková

02.01.2018Ozdravné pobyty v zahraničí

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jaké podmínky musím splnit aby se mé dítě mohlo zúčastnit ozdravného přímořského pobytu a zda se tohoto pobytu můžu zúčastnit s ním, případně zda mi RBP přispěje na přímořský pobyt, který si zakoupím u cestovní kanceláře. Julius B.

 

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna přispívá pouze na pobyty, které sama organizuje. 

Pro rok 2018 probíhá výběrové řízení, po jeho ukončení budou pojištěnci informováni.

 

Mgr. Daniela Kulhánková

02.01.2018