Nové Všeobecné podmínky MojeRBP

25. května 2018, 06:59

 

Vzhledem ke změně evropské legislativy týkající se zpracování osobních údajů (GDPR) jsme upravili Všeobecné podmínky pro poskytování elektronických služeb Revírní bratrské pokladny, zdravotní pojišťovny (dále Všeobecné podmínky), které se týkají poskytování služeb elektronické aplikace MojeRBP. 

 

Nové znění  Všeobecných podmínek je platné od  25. 5. 2018. Abychom Vám mohli služby MojeRBP poskytovat i nadále, budeme potřebovat Váš souhlas  s novými  Všeobecnými podmínkami,  a proto Vás před přihlášením do webové aplikace požádáme o jejich odsouhlasení.

 

Jakmile odsouhlasíte nové Všeobecné podmínky, budete moci znovu využívat všechny služby MojeRBP a nepřijdete už dále o žádné informace jejichž zasílání jste si dříve aktivovali v rámci dílčí služby MojeRBP - Moje informační služby. Budete taky moci  čerpat příspěvky v rámci preventivních programů nebo jiné benefity, které jsou vázány na aktivní účet MojeRBP.

 

V samotné elektronické aplikaci a v jejím fungování se nic nemění a po odsouhlasení  nových Všeobecných podmínek Vám obnovíme také Vaše původní nastavení služeb.

 

Nové znění  Všeobecných podmínek si  můžete přečíst zde.

 

ODSOUHLASENÍ NOVÝCH VŠEOBECNÝCH PODMÍNEK JE VELMI SNADNÉ.

Stačí se přes internet přihlásit do svého účtu MojeRBP.  Můžete to udělat zde.

 

Pokud ještě aplikaci MojeRBP nevyužíváte, věřte, že jejím používáním získáte jen výhody.

Podrobnosti ke službě MojeRBP zjistíte zde.

 

Vaše RBP

 

 

Přílohy: