Spoty o RBP ZP

Nadstandardy od 1.7.2011

Načítám přehrávač...

Od 01.07.2011 rozšířila RBP příspěvky v balíčcích zlepšené péče. Zde si můžete vyslechnou kratičký spot, který byl opakovaně vysílán v roce 2011.

 

 

Rok života zadarmo - soutěž s Radiem Čas a Deníkem

Načítám přehrávač...

RBP, zdravotní pojišťovna, spolu se společnostmi Promet Real a Družstvo CBA CZ byla generálním partnerem akce.

Od 1. července do 25. listopadu 2011 proběhla soutěž Radia Čas a regionálních Deníků (na Brněnsku deníku Rovnost), při které se hrálo o nový byt, auto, zaplacení účtů za elektřinu, plyn, kabelovou televizi nebo telefonování, cestovní pojištění, několikanásobnou dovolenou či nákupy zdarma.

Od pondělí do soboty byl jeden z kódů otištěn na stránkách Deníku (v Brně Rovnost). Ten, jemuž uvedený kód patřil, získal jednu z cen, a to vždy v pátek, ve vysílání Radia Čas.

V závěru soutěže získala všechny uvedené ceny navíc jen jedna samotná výherkyně.

Do soutěže se zájemci registrovali pomocí SMS ve tvaru CAS (mezera) ZADARMO (mezera) JMENO, PRIJMENI (mezera) ADRESA na číslo 900 09 30(cena SMS je 30 Kč), SMS platilo po celou dobu konání hry. Obratem přišel soutěžícímu na mobil SMS s unikátním kódem, který si musel zapamatovat.

 

 

Za zdravím do hor s RBP 10 s

Načítám přehrávač...

Součástí této akce byla i fotografická soutěž, která probíhala od 01.05. do 30.11.2011 na téma „Zajímavé úkazy v přírodě“, „Pohádkové horské chaty“„Zvířata českých a slovenských hor“, vyhodnocení proběhlo v prosinci 2011 http://www.rbp-zp.cz/aktuality/akt75.html.

Podrobnosti Za zdravím do hor s RBP

 

 

Za zdravím do hor s RBP 30 s

Načítám přehrávač...

Od 01.05. do 31.10.2011 probíhal 7.ročník této akce, při které měli pojištěnci RBP slevy na ubytování ve výši 10 % ve vybraných horských zařízeních České a Slovenské republiky a v maďarských termálech.

Podrobnosti Za zdravím do hor s RBP