Za zdravím a do hor s RBP

4. května 2018, 07:32

 

Čtrnáctý ročník tradiční rodinné akce probíhá i v letošním roce od 1. dubna do 31. října.

Cílem je podpořit zdravý pohyb v přírodě, současně se zabezpečeným pobytem ve vybraných smluvních rekreačních zařízeních, a to se slevou ve výši 10 % na ubytování a služby.

 

Cílovými destinacemi jsou jako v předchozích letech oblasti celé České republiky, zejména Beskydy, Českomoravská vrchovina, Jeseníky, Jizerské hory, Krkonoše, Lipno, Orlická přehrada, Pálava, Podyjí a Šumava, na SlovenskuLiptov, Velká Fatra, Nízké a Vysoké Tatry av Maďarsku termální lázně. Podrobná nabídka je k dispozici na kontaktních místech RBP, kde si zájemci budou moci vyzvednout mapu s vyznačenou nabídkou rekreačních míst a na www.atis.cz - informace.

 

Celá akce probíhá jen díky generálnímu partneru - Cestovní kanceláři Atis, jež uvedené slevy poskytuje navíc k výhodám, které uvádí ve své běžné nabídce. Další výhodou a podmínkou je, že si veškeré pobyty všichni zájemci zabezpečují z jednoho místa - prodejního dispečinku Atis telefonicky na 554 787 111 (po – pá 7:00 – 18:30) nebo on-line na www.atis.cz

 

Tradiční součástí akce je i doprovodná fotosoutěž, na témata „Přírodní živly na horách“ a „Hory a lidé“. Fotografie na soutěžní téma lze zaslat pouze elektronicky na adresu www.rbp-foto.atis.cz určenou pro tuto soutěž, a to do 31.10.2018. Po celý listopad budou všechny fotografie zveřejněny na této adrese, s možností jejich hodnocení.

Z hodnocení hodnoticí komise vzejde 10 nejlepších vítězných fotografií, za které budou předány ceny:

            1. místo           digitální fotoaparát,

            2. místo           horské kolo,

            3. místo           sportovní krosna,

            4. - 10. místo dárkový balíček s vitamíny a

 

Za nejlépe hodnocenou fotografií z internetového hlasování obdrží její autor:

            1. místo           speciální dárkový balíček s vitamíny

 

Přejeme všem pojištěncům hezký pobyt.

Vaše RBP