Kariéra

Našim posláním je poskytování kvalitních služeb s vysokým standardem. Trvalým závazkem pojišťovny je neustály zájem o pojištěnce a jejich spokojenost. Svou oblíbenost mezi obyvateli jsme dosáhli i díky pracovníkům, kteří tady pracují.

 

Chcete-li i Vy patřit do tohoto týmu, spojte svou kariéru s námi - úspěšnou a stabilní zdravotní pojišťovnou.

 

Budeme rádi, když i Vy přispějete k růstu a prosperitě naší Vaší zdravotní pojišťovny.

 

Aktuální volná pracovní místa najdete pod příslušným odkazem. 

 

Pokud jste neuspěli ve výběrovém řízení nebo jste nenalezli pracovní pozici, která by aktuálně odpovídala Vaši představě, a přejete si, aby Vás RBP, zdravotní pojišťovna v budoucnu oslovila s nabídkou volných pracovních míst, je nutné, abyste vyjádřili souhlas se zpracováním osobních údajů obsažených v životopise a s archivací tohoto životopisu za účelem účasti v dalších výběrových řízeních, nejdéle však po dobu 12 měsíců.

 

Udělení souhlasu se vztahuje na zpracování a uchování veškerých Vašich osobních údajů společnosti RBP, zdravotní pojišťovna. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zákonem 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“. Tyto údaje jsou poskytnuty výhradně za účelem zaměstnání, nejdéle na 12 měsíců od jejich zaslání. Udělený souhlas se zpracováním osobních údajů je možné kdykoli bezplatně odvolat. Odvoláním není dotčena zákonnost zpracování vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. 

 

K tomuto souhlasu můžete využít následující postup:

Na konec svého životopisu uveďte „jméno, příjmení, titul, souhlasím se zpracováním osobních údajů obsažených v životopise a s archivací tohoto životopisu za účelem účasti v dalších výběrových řízeních“.

 

V opačném případě jsou zaslané dokumenty skartovány dnem doručení životopisu nebo dnem ukončení výběrového řízení.

REVIZNÍ LÉKAŘ / LÉKAŘKA

30. října 2018, 11:02 | RBP, zdravotní pojišťovna hledá do svého týmu revizní lékaře různých specializací.

Místo výkonu práce: Ostrava

Specializační obor: anesteziologie a intenzivní medicína, gynekologie a porodnictví, chirurgie, lékařská genetika, neurologie, oftalmologie, pediatrie, klinická onkologie, radiační onkologie, urgentní medicína, vnitřní lékařství, všeobecné praktické lékařství, praktické lékařství pro děti a dorost